
HALLOWEEN: YOUR KIND OF STRANGE
Tarih
31 Ekim 2026
Saat
22:00
Mekan
Blok Mekan Bomonti
HALLOWEEN: YOUR KIND OF STRANGE İstanbul Konseri Hakkında
HALLOWEEN: YOUR KIND OF STRANGE, 31 Ekim 2026 tarihinde İstanbul Blok Mekan Bomonti sahnesinde! HALLOWEEN: YOUR KIND OF STRANGE İstanbul konseri bilet fiyatlarını karşılaştır, resmi satış platformundan hemen biletini al. Unutulmaz bir İstanbul gecesi seni bekliyor.
Sanatçı: HALLOWEEN: YOUR KIND OF STRANGE
HALLOWEEN: YOUR KIND OF STRANGE
Sanatçı Profiline GitHALLOWEEN: YOUR KIND OF STRANGE — Sık Sorulanlar
HALLOWEEN: YOUR KIND OF STRANGE İstanbul konseri ne zaman ve nerede?
HALLOWEEN: YOUR KIND OF STRANGE, 31 Ekim 2026 22:00 tarihinde Blok Mekan Bomonti, İstanbul sahnesinde.
HALLOWEEN: YOUR KIND OF STRANGE bilet fiyatı ne kadar?
HALLOWEEN: YOUR KIND OF STRANGE İstanbul konseri için şu anda görülen en düşük fiyat ₺600,00 seviyesinde (Bubilet).
HALLOWEEN: YOUR KIND OF STRANGE biletleri hangi platformlardan alınabilir?
HALLOWEEN: YOUR KIND OF STRANGE İstanbul konseri için Bubilet üzerinden bilet karşılaştırması yapabilirsin. Bağlantılar bu sayfada resmi satış platformlarına yönlendirir.
Bilet Bilgileri
Etkinliğe kalan süre
🔥 Bu etkinliği şu an 80 kişi inceliyor
Başlayan Fiyatlar
₺0,00
Fiyat Alarmı
Güncel fiyat: ₺600
Bu butona tıkladığında resmi satış platformu Bubilet üzerine yönlendirilirsin. KonserBilet bilet satmaz, organizasyon yapmaz; ödeme ve bilet teslimi tamamen o platformda gerçekleşir.
Hediye etResmi bilet satış sitesine yönlendirileceksiniz.
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Konser ve bilet terimlerini keşfet
VIP bilet, early bird, headliner ve soundcheck gibi konser terimlerini sade açıklamalarla öğrenin.
KonserBilet Sözlük






