Leman Sam, 13 Kasım 2026, Nazım Hikmet Culture Center, Ankara konser afişi
Konserbiletix

Leman Sam

Tarih

13 Kasım 2026

Saat

20:00

Mekan

Nazım Hikmet Culture Center

Leman Sam Ankara Konseri Hakkında

Leman Sam, 13 Kasım 2026 tarihinde Ankara Nazım Hikmet Culture Center sahnesinde! Leman Sam Ankara konseri bilet fiyatlarını karşılaştır, resmi satış platformundan hemen biletini al. Unutulmaz bir Ankara gecesi seni bekliyor.

Sanatçı: Leman Sam

Leman Sam sanatçı fotoğrafı

Leman Sam

Emine Leman Senkan veya bilinen adıyla Leman Sam, Türk şarkıcı.

Sanatçı Profiline Git

Fiyat Geçmişi

0%

Bu biletin fiyatı 2 haftada değişmedi: ₺1.925.

15 gündür bu fiyatın altını görmedik — şu an en düşük seviyede

1.9002.000Biletix · 8 Eyl 2026 · ₺1.925Biletix · 15 Eyl 2026 · ₺1.925Biletix · 22 Eyl 2026 · ₺1.925Biletix · 23 Eyl 2026 · ₺1.9258 Eyl13 Eyl18 Eyl23 Eyl
  • Biletix₺1.925
Bu biletin fiyatı 2 haftada değişmedi: ₺1.925.
PlatformTarihFiyat
Biletix8 Eyl 2026₺1.925
Biletix15 Eyl 2026₺1.925
Biletix22 Eyl 2026₺1.925
Biletix23 Eyl 2026₺1.925

Fiyatlar KonserBilet tarafından platformlardan düzenli olarak gözlemlenir; anlık satış fiyatı platformda değişmiş olabilir.

Leman Sam — Sık Sorulanlar

Leman Sam Ankara konseri ne zaman ve nerede?

Leman Sam, 13 Kasım 2026 20:00 tarihinde Nazım Hikmet Culture Center, Ankara sahnesinde.

Leman Sam bilet fiyatı ne kadar?

Leman Sam Ankara konseri için şu anda görülen en düşük fiyat ₺1.925,00 seviyesinde (Biletix).

Leman Sam biletleri hangi platformlardan alınabilir?

Leman Sam Ankara konseri için Biletix üzerinden bilet karşılaştırması yapabilirsin. Bağlantılar bu sayfada resmi satış platformlarına yönlendirir.

Bilet Bilgileri

Etkinliğe kalan süre

🔥 Bu etkinliği şu an 68 kişi inceliyor

Başlayan Fiyatlar

₺0,00

En yüksek: ₺2.750,00

Fiyat Alarmı

Güncel fiyat: ₺1.925

Kategoriler

GENEL SATIŞ - Protokol2750
GENEL SATIŞ - 1. Kategori2200
GENEL SATIŞ - 2. Kategori1925
Protokol (Min)2750
1. Kategori (Min)2200
2. Kategori (Min)1925
Bilet Al

Bu butona tıkladığında resmi satış platformu Biletix üzerine yönlendirilirsin. KonserBilet bilet satmaz, organizasyon yapmaz; ödeme ve bilet teslimi tamamen o platformda gerçekleşir.

Hediye et

Resmi bilet satış sitesine yönlendirileceksiniz.

Mekan

Nazım Hikmet Culture Center

, Ankara

Yol Tarifi Al

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Konser ve bilet terimlerini keşfet

VIP bilet, early bird, headliner ve soundcheck gibi konser terimlerini sade açıklamalarla öğrenin.

KonserBilet Sözlük